O nas

o nas

Producent kosmetyków naturalnych
i dermakosmetyków

Działamy na polskim rynku już od ponad dwudziestu lat. Jako cel naszej działalności obraliśmy sobie stworzenie receptur, dzięki którym nasze naturalne kosmetyki będą w jak najmniejszym stopniu wpływać na środowisko, będą przyjazne dla skóry i naszej planety. W pracy stawiamy na rozwój technologii. Współpracujemy ze znanymi jednostkami badawczo – naukowymi, korzystając z ich zaleceń i wyników badań, ulepszając jakość naszych produktów.
Z naszymi produktami zadbasz w wyjątkowy, ekologiczny sposób o swoje ciało, zapewniając mu zdrowie i redukując przykre dolegliwości. Na szczególną uwagę zasługują nasze dermokosmetyki. Pierwszym naszym wyrobem był ceniony Proftin, antygrzybiczna zasypka. Poszerzyliśmy serię produktów o tej nazwie o specjalistyczne żele do stop i paznokci. Wprowadziliśmy również ogromny wybór preparatów pielęgnacyjnych do ciała i włosów. Znajdziesz u nas krem, szampon, mydło dla nawet najwrażliwszej skóry.
nasza
Misja
Misją naszej firmy jest tworzenie wysokiej jakości dermokosmetyków przyjaznych naszej Planecie.
Dbamy o najmniejszy szczegół na każdym etapie produkcji.
Łączymy wiedzę, najnowsze technologie i rynkowe trendy z niezawodnymi tradycyjnymi recepturami uzyskując efekt końcowy w postaci satysfakcji wymagającego Klienta.
tylko
naturalne składniki

Składniki produktów Melaleuca odznaczają się wyjątkową jakością. Dbamy o to, by czerpać z natury jak najwięcej. Miano naturalnego produktu, wg europejskich standardów, otrzymuje kosmetyk, którego zawartość surowców roślinnych i mineralnych jest większa od 95%. Robimy wszystko aby spełnić to założenie

ściśle
prowadzone badania

Przykładamy ogromną wagę do naukowych dowodów skuteczności kosmetyków naszej firmy. Badania prowadzone są pod względem jakości surowców, gotowych produktów, oraz skuteczności działania naszych kosmetyków. Zachęcamy do zapoznania się z badaniami przeprowadzonymi przez liczne placówki naukowo-technologiczne w naszym kraju.

Współpracujemy z jednostkami badawczo-naukowymi, których opinie i wyniki badań są wykorzystywane przy udoskonalaniu technologii produkcji i receptur wytwarzanych preparatów – Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach, Wojskowa Akademia Medyczna, Politechnika Śląska w Gliwicach.

DZIĘKUJEMy za ponad dwudziestoletnie
zaufanie do naszej marki 
FIRMA MELALEUCA POLAND SP. Z O.O.

1996 rok –  powstaje Melaleuca Poland Sp. z o.o.  Firma Australijsko – Polska. 

1997 rok – przejmujemy od Głównego Instytutu Górnictwa w Katowicach Zakład Naukowo – Produkcyjny i rozpoczynamy produkcję najbardziej rozpoznawalnego produktu – zasypki przeciwgrzybiczej Proftin

1998 rok –  rozpoczynamy konfekcjonowanie i produkcję kosmetyków na bazie australijskiego olejku drzewa herbacianego – Tea Tree Oil i aloesu – Aloe Barbadensis.

…  kolejno wprowadzamy na rynek serie preparatów: Tea Tree, Aloe Vera, Proftin, Tialo 

2004 rok – wdrażamy System Zarządzania Jakością ISO 9001 – gwarancja wysokiej jakości naszych produktów  

2010 rok –  podejmujemy współpracę z Herbarium św. Franciszka w Panewnikach, której owocem jest Seria Franciszkańska -połączenie zakonnej wiedzy zielarskiej i nowoczesnych technologii produkcyjnych.

2012 rok – outsourcing – pomagamy w kreowaniu nowych produktów od pomysłu do etapu wprowadzenia na rynek    

2013 rok – certyfikacja systemu GMP – Dobra Praktyka Produkcji – przez TUV Nord

2017 rok – otrzymujemy dotację z UE dzięki której powstaje Seria Dental a w niej jedyna pasta na rynku polskim z olejkiem herbacianym, propolisem    i rozmarynem. W swojej niedługiej historii Pasta Tea Tree&Propolis doczekała się dwóch doktoratów!

2019 rok – MelaMedica –  inauguracja dermokosmetyków dla skóry problematycznej

2021 rok – wprowadzamy na rynek polski wyjątkowy krem przeciwzmarszczkowy z 5% ekstraktem spilantolu (MELATULINE®), okrzyknięty nieinwazyjnym bezpiecznym botoksem.

×

Cześć!

Napisz w czym możemy Ci pomóc bok@melaleuca.com.pl

× Jesteśmy na Whats App